Tydzień pachnący lawendą

Artykuł o uprawie lawendy w polskich warunkach

Dni otwarte na Lisim Polu

Dzień dobry!

Od dzisiaj na naszej stronie na FB (KLIK) pojawił się sklepik, w którym znajdziecie krótkie serie naszych woreczków z suszem lawendowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych osób, które pisały, że taki kramik online byłby bardzo pomocny w zaopatrywaniu się w nasze produkty. Dziś swój debiut mają zatem lny w trzech odsłonach i bawełniane łapacze snów, które, nie będę ukrywać, szalenie lubię. Jeśli zastanawia Was funkcja sznurka u góry woreczka, to już śpieszę z wyjaśnieniem - to pętelka, która pozwala zawiesić saszetkę bezpośrednio na wieszaku, można ją też łatwo wyjąć. :)

Woreczki są oczywiście z wkładem z tegorocznych zbiorów - fajny miks ziołowego zapachu lawendy lekarskiej i ostrzejszych lawandyn. 

Postaram się do Gwiazdki wrzucać systematycznie co nieco do sklepiku, mam nadzieję, że znajdziecie w nim coś dla siebie. 

Pozdrawiam!

Hania

Share this:

About the author / Hania

Hania

Hania

Prowadzę plantację lawendy i opisuję swoje doświadczenia z nią związane na tym blogu. Ciebie, Czytelniku, zapraszam w podróż po moich zmaganiach z kapryśną pogodą i uprawą roślin w zgodzie z naturą.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!