Tydzień pachnący lawendą

Artykuł o uprawie lawendy w polskich warunkach

Dni otwarte na Lisim Polu

 

Dziś spieszę donieść, że postanowiłam zrobić krok naprzód i utworzyć przy fanpage'u naszej plantacji grupę na temat uprawy lawendy. Systematycznie dostaję od Was pytania dotyczące problemów z uprawianiem tej rośliny. Przyznaję, że czasem umiem pomóc, czasem nie... Dlatego doszłam do wniosku, że najlepiej będzie zebrać w jednym miejscu te osoby, którym tematyka jest bliska sercu i wspólnie coś zaradzić. Tym bardziej, że rokrocznie zaliczamy mniejsze i większe wpadki związane z uprawą lawendy. 

Grupa ma charakter zamknięty, a udzielają się w niej zarówno hobbiści jak i ci, dla których lawenda jest źródłem zarobku. Jeśli masz ochotę do nas dołączyć, kliknij tutaj:

/LINK/

Zasady są całkiem proste:

1. Chcesz zadać pytanie nt. uprawy? Śmiało!

2. Jesteś dumny/-a ze swoich lawend? Podeślij nam ich zdjęcie, pochwal się, to idealne miejsce ku temu.

3. Nie wyzłośliwiamy się.

4. Wszyscy jesteśmy tutaj, by sobie wzajemnie pomagać.

5. Lawendowe SOS nie jest miejscem, w którym możesz sprzedawać/reklamować swoje/cudze produkty oraz strony. Dzielimy się tutaj wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas uprawy lawendy.

6. Bawimy się dobrze! :)

 

Share this:

About the author / Hania

Hania

Hania

Prowadzę plantację lawendy i opisuję swoje doświadczenia z nią związane na tym blogu. Ciebie, Czytelniku, zapraszam w podróż po moich zmaganiach z kapryśną pogodą i uprawą roślin w zgodzie z naturą.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd