Tydzień pachnący lawendą

Artykuł o uprawie lawendy w polskich warunkach

Dni otwarte na Lisim Polu

 

Niedawno znajomy zadał mi pytanie:

- Jak myślisz, obrazy sprzedawałabyś z taką samą pasją jak teraz promujesz temat lawendy?

Bo nie wiem, czy wiecie, ale przez długi czas byłam przekonana, że zostanę marszandem. ;) Zresztą słabość do obrazów mam ogromną, a ścian w domu powoli zaczyna brakować. Ostatnio upatrzyłam sobie kolejną zdobycz... Szeptuchę Darii Alicji Ostrowskiej, która idealnie pasowałaby do moich ostatnich trofeów.

Zresztą kto wie? Może w przyszłości uda mi się połączyć obie pasje? Zobaczymy, co życie przyniesie, bo jak wiadomo - ono nigdy nie przestaje zaskakiwać. Na ten moment w 100% poświęcam się tematowi lawendy, która zaspokaja moje obie potrzeby - chleba i piękna. ;) I właśnie dlatego spieszę Wam donieść w ten świąteczny dzień, że wspólna inicjatywa plantatorów Polska Lawenda została zauważona przez dziennikarzy Dziennika Rolniczego i dziś pojawił się wywiad ze mną nt. naszej nieformalnej lawendowej kooperatywy. O tym, co kombinują plantatorzy w 2014 roku, możecie przeczytać pod tym linkiem:

http://dziennikrolniczy.pl/plantatorzy-zapowiadaja-ze-to-bedzie-rok-lawendy.html

 

MOKREGO PONIEDZIAŁKU, KOCHANI!

Share this:

About the author / Hania

Hania

Hania

Prowadzę plantację lawendy i opisuję swoje doświadczenia z nią związane na tym blogu. Ciebie, Czytelniku, zapraszam w podróż po moich zmaganiach z kapryśną pogodą i uprawą roślin w zgodzie z naturą.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!