Tydzień pachnący lawendą

Artykuł o uprawie lawendy w polskich warunkach

Dni otwarte na Lisim Polu

Lisie  stanowiło w tym roku piękne tło do wielu sesji zdjęciowych - tych amatorskich, jak i w pełni profesjonalnych - ślubnych, dziecięcych, modowych... Chciałabym Wam najchętniej od razu pokazać wszystkie sesje, zasypać zdjęciami i zbombardować fioletem, ale... wszystko w swoim czasie, nawet piękno dobrze jest dozować. :)

Dziś pokażę Wam zdjęcia w wykonaniu dwóch fotografek, których wrażliwość wyjątkowo do mnie przemawia. Pierwszą z nich jest Dorota Górecka, która w duecie z wizażystką Agą Zajdel, stworzyła dwie kompletnie różne w charakterze sesje (podlinkowania do stron dziewczyn znajdziecie w opisie pod zdjęciami). Pierwsza jest taka oniryczna i lekka, w drugiej z kolei dominuje lekki dreszczyk grozy, a że należę do osób, które lubią przełamywanie schematów - takie mroczne, nietypowe kadry na lawendowym polu zdecydowanie przypadły mi do gustu.

I SESJA

(plantacja w pełnej krasie)

II SESJA

Modelka: Violetta Andrzejewska

MUA: Aga Zajdel 
Foto: Dorota Górecka

Drugą fotografką, której prace chcę Wam dzisiaj zaprezentować jest Katarzyna Skowronek.
Mnie w zdjęciach jej autorstwa zachwyca wszystko - kompozycja, światło... Chapeau bas, Kasia!

W dwóch pierwszych sesjach nie brałam udziału - dziewczyny przyjechały bardzo wcześnie rano, my byliśmy po urodzinach przyjaciół, życie... Dobra, tak naprawdę wyleciałam tylko przed bramę w piżamie pożegnać się z ekipą. ;) Natomiast w przypadku zdjęć Kasi, która wyjątkowo przyjechała na sesję w sobotni wieczór, cały czas kręciłam się po obejściu i mogłam spokojnie podglądać proces twórczy - od wizażu i stylizacji, po krzątanie się dziewczyn po Lisim w poszukiwaniu ciekawych kadrów.

Fajne uczucie móc stworzyć przestrzeń, która przyciąga tak kreatywne osoby. A jeszcze większa frajda móc później oglądać zdjęcia z własnego podwórka, które wygląda niczym z bajki! 

III SESJA

Modelka: Katarzyna Ce

Modelka: Julia Poznańska
MUA: Arallia, Rodzinny Salon Urody Anita Świstak 
Foto: Katarzyna Skowronek

Przyjemnego oglądania!

Share this:

About the author / Hania

Hania

Hania

Prowadzę plantację lawendy i opisuję swoje doświadczenia z nią związane na tym blogu. Ciebie, Czytelniku, zapraszam w podróż po moich zmaganiach z kapryśną pogodą i uprawą roślin w zgodzie z naturą.

Komentarze   

0 #2 HaniaKa 2017-05-18 17:46
Cytuję Ela Prystapczuk:
och wspaniałość! Jakie są warunki zrobienia sesji w polu ? :)


Najlepiej napisać do mnie maila w sprawie szczegółów: lisiepole at gmail.com
Cytować
+1 #1 Ela Prystapczuk 2017-05-12 17:55
och wspaniałość! Jakie są warunki zrobienia sesji w polu ? :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Our website is protected by DMC Firewall!